Addison Trail HS (piatek) - Piątek
III pB

Temat:"Co jest najważniejsze , co jest najpiękniejsze?"
Czytaliśmy tekst "O prawdziwej przyjażni" , określaliśmy dobrą i złą przyjażń, sentencje Jana Pawła II.
książka str. 200-210

Praca domowa
Nie ma pracy domowej.

Spotykamy się 11 maja na Zakończeniu Roku Szkolnego , gdzie po występie zostaną rozdane uczniom świadectwa .
Więcej szczegółów w następnym email.
Szczęść Boże!

DROGIE DZIECI,
zakończyliśmy przygotowanie do Sakramentów: Pokuty i Pojednania (Spowiedzi Świętej) i do Pierwszej Komunii Świętej.
PROSZĘ aby codziennie przed snem, podziękować Panu Bogu za dobro, które otrzymaliśmy, oraz przeprosić za zło, które popełniliśmy - czyli robimy RACHUNEK SUMIENIA z każdego dnia. Można poprosić Rodziców o pomoc do Rachunku Sumienia. W domu proszę przeprosić Rodziców i Rodzinę przed pójściem do Spowiedzi.

Teraz przed Wami tydzień, w którym spotkamy się:
- w poniedziałek 22 kwietnia 2024r na Próbie Generalnej (w kościele po Mszy św. o 7:00 pm)
- we czwartek 25 kwietnia na PIERWSZEJ SPOWIEDZI ŚWIĘTEJ (od godz.5:00-7:00pm)
- w sobotę 27 kwietnia o godz. 10:00am - PIERWSZA KOMUNIA ŚWIĘTA

A następnie od poniedziałku do piątku codziennie o godz. 7:00 pm na Mszy św. w kościele w Lombard - WASZ "BIAŁY TYDZIEŃ"

Już teraz zachęcam, aby w kolejne miesiące przystępować do Spowiedzi i Komunii Św. aby rozpocząć Nowennę Dziewięciu Pierwszych Piątków Miesiąca.

Życzę Wam i Waszym Rodzinom wszelkich łask od Jezusa Miłosiernego - JEZU UFAM TOBIE

Z modlitwą
Katechetka Maria Mulica