Addison Trail HS (piatek) - Piątek
III pA

Drodzy Rodzice,
1. W sobotę 4 maja - wyjazd na Paradę 3-majową do Chicago- można jeszcze dzisiaj zgłosić udział w paradzieTEXT MESSAGE.
2. W piątek 3 i 10 maja nie ma zajęć szkolnych dla klas komunijnych.
3. W sobotę 11-maja w Audytorium odbędzie się zakończenie roku szkolnego w godzinach od 11:00 do 1:30. Zbieramy się w klasie, gdzie rozdam dzieciom świadectwa, a następnie przechodzimy do Audytorium, gdzie nasza klasa wystąpi z piosenką : " Ja mam ciocię w samolocie".

Pozdrawiam serdecznie,
Drodzy Rodzice,
Jeśli planujecie wybrać się na paradę z okazji 3-go maja, to proszę przynieść wydrukowaną i wypełnioną formę do kościoła w sobotę, gdzie będę obecna na Mszy Świętej.
Rodzic musi jechać z dzieckiem (przedszkola do klasy III włącznie, tylko dzieci od klasy IV wzwyż nie potrzebują opiekuna/rodzica).
Nasza szkoła ma przydzielony #82 jako swój numer marszowy na paradzie.
Informacje o miejscu wyjazdu i godzinach są podane na formie wyjazdowej która była wysłana przez zarząd. Forma jest też podana poniżej w linku.
Wychowawca Klasy,
Jolanta Kołacz

Zalacznik dostepny pod adresem: http://plskl.us/attachments/Parada_3-go_Maja_Forma-Wyjazdowa8.pdf

Informuję też, że w najbliższy piątek oraz w piątek przed paradą ( -26 kwiecień oraz 3 maj) nie ma zajęć lekcyjnych dla dzieci z klas 3-cich.
Spotykamy się na zakończeniu roku szkolnego 11-maja 2024 roku w High School w Addison ( podam szczegółowe informacje w następnym email w maju).

Pozdrawiam serdecznie,
630-696-6698
DROGIE DZIECI,
zakończyliśmy przygotowanie do Sakramentów : Pokuty i Pojednania (Spowiedzi Świętej) i do Pierwszej Komunii Świętej.
Na ostatniej katechezie podziękowaliśmy Panu Bogu za dar zdrowia, za Rodzinę, za Wychowawczynię i za Wszystkich, którzy pomagali w dobrym zrozumieniu i przygotowaniu do najważniejszej chwili w naszym życiu - przyjęcia Pana Jezusa do swojego serca.
Przeprosiliśmy Pana Jezusa za nasze słabości i grzechy. Również przeprosiliśmy naszą Panią Wychowawczynię za kłopoty i psoty, które sprawialiśmy. Będziemy pamiętać, aby w domu przeprosić Rodziców i Rodzinę przed pójściem do Spowiedzi.
PROSZĘ aby codziennie przed snem, podziękować Panu Bogu za dobro, które otrzymaliśmy, oraz przeprosić za zło, które popełniliśmy - czyli robimy RACHUNEK SUMIENIA z każdego dnia. Można poprosić Rodziców o pomoc do Rachunku Sumienia.

Teraz przed Wami tydzień, w którym spotkamy się:
1/ we wtorek 22 kwietnia 2024 na Próbie Generalnej (w kościele po Mszy św.o 7:00 pm)
2/ we czwartek 25 kwietnia na PIERWSZEJ SPOWIEDZI ŚWIĘTEJ (od godz.5:00-
7:00pm)
3/ w sobotę 27 kwietnia o godz. 1:30 pm - PIERWSZA KOMUNIA ŚWIĘTA

A następnie od poniedziałku do piątku codziennie o godz. 7:00 pm na Mszy św. w kościele w Lombard - WASZ "BIAŁY TYDZIEŃ"

Już teraz zachęcam, aby w kolejne miesiące przystępować do Spowiedzi i Komunii Św. aby rozpocząć Nowennę Dziewięciu Pierwszych Piątków Miesiąca.

Życzę Wam i Waszym Rodzinom wszelkich łask od Jezusa Miłosiernego - JEZU UFAM TOBIE

Z modlitwą
Katechetka Barbara Stano

Religiaz 26 Stycznia
W A Ż N E D A T Y

Witam Państwa bardzo serdecznie, przypominam bardzo ważne daty,

Uczniowie otrzymali na katechezie do przećwiczenia w domu FORMUŁĘ SPOWIEDZI - dwujęzyczną
Dziękuję Państwu za każdą pomoc, w razie pytań proszę kontaktować się telefonicznie: (630)442-4488.

1/ PRÓBY OBOWIĄZKOWE przed PIERWSZĄ KOMUNIĄ ŚW.
23 KWIETNIA 2024 - wtorek - po Mszy św. wieczornej ( ok.7:30 pm)- grupa 2

2/ PIERWSZA SPOWIEDŹ ŚW.
25 KWIETNIA 2024 - czwartek od godź. 5:00 pm do 6:50pm -grupa 1 i 2

3/ UROCZYSTOŚĆ PIERWSZEJ KOMUNII ŚWIĘTEJ
27 KWIETNIA 2024 - sobota- godź.1:30 pm - grupa 2

4/ BIAŁY TYDZIEŃ - codziennie Msza św. o godź.7:00pm od poniedziałku do piątku - wszystkie dzieci.

Dziękuję i życzę wielu Łask Bożych.
Katechetka Barbara Stano

Kolacz Jolanta