Addison Trail HS (rano) - Sobota
III sA

Drodzy Rodzice,
1. W sobotę 4 maja - wyjazd na Paradę 3-majową do Chicago- można jeszcze dzisiaj zgłosić udział w paradzieTEXT MESSAGE.

2. W sobotę 11-maja w Audytorium odbędzie się zakończenie roku szkolnego w godzinach od 8:15 do 10:30 rano. Zbieramy się w klasie, gdzie rozdam dzieciom świadectwa, a następnie przechodzimy do Audytorium, gdzie nasza klasa wystąpi z piosenką : " Ja mam ciocię w samolocie".

Pozdrawiam serdecznie,
Drodzy Rodzice,
Jeśli planujecie wybrać się na paradę z okazji 3-go maja, to proszę przynieść wydrukowaną i wypełnioną formę do kościoła w sobotę, gdzie będę obecna na Mszy Świętej.
Rodzic musi jechać z dzieckiem (przedszkola do klasy III włącznie, tylko dzieci od klasy IV wzwyż nie potrzebują opiekuna/rodzica).
Nasza szkoła ma przydzielony #82 jako swój numer marszowy na paradzie.
Informacje o miejscu wyjazdu i godzinach są podane na formie wyjazdowej która była wysłana przez zarząd. Forma jest też podana poniżej w linku.
Wychowawca Klasy,
Jolanta Kołacz

Zalacznik dostepny pod adresem: http://plskl.us/attachments/Parada_3-go_Maja_Forma-Wyjazdowa8.pdf

Spotykamy się na zakończeniu roku szkolnego 11-maja 2024 roku w High School w Addison ( podam szczegółowe informacje w następnym email w maju).

Pozdrawiam serdecznie,
630-696-6698